FOTOWOLTAIKA LUBLIN

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE LUBLIN

Fotowoltaika zdobyła już liczne grono dobrych opinii, a także zadowolonych Klientów w regionie. To wszystko dzięki naszemu znamiennemu zaangażowaniu, wypracowanym metodom oraz zdobytym kwalifikacjom. Wykonujemy kompleksowe, a także optymalne instalacje fotowoltaiczne w mieście Lublin. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie, a także starannie. Nasz zespół przeprowadzi dla Państwa: pomiary, projekt, a także montaż fotowoltaiki. Optisolar PV działa w miejscowości Lublin od dłuższego czasu. Charakteryzuje nas niska cena, punktualna realizacja i pełne podejście do zadania. Fotowoltaika to nasza pasja, a także zawód dający dużą przyjemność. Jeśli są Państwu niezbędne instalacje i panele fotowoltaiczne na naprawdę wysokim poziomie, zapraszamy do kontaktu! Sprecyzowane usługi, które wykonujemy są opisane w dziale oferta, a wykonane realizacje w stosownej zakładce. Nasza ekipa realizuje zadania w miejscowościach: Lublin, Biała Podlaska, Parczew, Łuków, Lubartów i okolicy. Jeśli Twoje miasto nie jest wymienione lub delikatnie wykracza poza województwo, zadzwoń i dowiedz się, czy możemy dojechać!

Wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych i firm w mieście Lublin. Fotowoltaika i wszystko, co z nią związane to podstawa naszej działalności. Posiadamy szeroką wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika z Optisolar PV to rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Instalacje i panele fotowoltaiczne wykorzystują światło słoneczne i transformują je na energię elektryczną. Energię otrzymaną w ten sposób można wykorzystać do zasilenia domowych urządzeń, światła, ogrzewania (np. mat grzewczych, pomp ciepła) lub ładowania baterii w samochodzie elektrycznym. Panele fotowoltaiczne, które instalujemy, są zintegrowane z inteligentnym systemem monitorującym.

fotowoltaika Lublin

NOWOCZESNE PANELE FOTOWOLTAICZNE

Rosnące ceny energii nie pozwalają Ci zasnąć w nocy? Chcesz zadbać o swoją przyszłość i cieszyć się spokojem przez następne kilkadziesiąt lat? Fotowoltaika to rozwiązanie, które pomoże Ci osiągnąć te cele! Mieszkasz w Lublinie? Panele fotowoltaiczne to świetny sposób na uniknięcie rosnących rachunków za prąd przez następne 30 lat. Roczne nasłonecznienie w Twojej okolicy przekracza 1050 kWh/m2, co oznacza doskonałe warunki pracy dla domowych instalacji. Poznaj inne zalety fotowoltaiki i sprawdź, czy jest dla Ciebie!Gdzie można zamontować panele fotowoltaiczne? Lublin zamieszkują ludzie, którzy zdecydowali się na montaż modułów na dachu i na ziemi. Pamiętaj, że wielkość instalacji i jej lokalizację powinien ustalić fachowiec. Sprzedajemy wyłącznie panele fotowoltaiczne i komponenty najwyższej jakości, które charakteryzują się niezawodnością i trwałością. Na urządzenia udzielamy wieloletniej gwarancji. Energia słoneczna dla osoby indywidualnej, dla firmy lub dla rolnictwa – podejmiemy się każdego projektu! Instalacje zainstalujemy zarówno na dachu, jak i na gruncie, które mają wystarczającą ilość światła słonecznego.

POZYSKAJ 4000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 4000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE LUBLIN

Realizujemy skuteczne ibezpieczne instalacje fotowoltaiczne w mieście Lublin. Do każdego zadania podchodzimy solidnie, a także starannie. Z naszą pomocą możesz pozbyć się problemu ze swoimi wysokimi rachunkami! Wykonujemy projekty, pomiary, montaż oraz serwis paneli fotowoltaicznych. Cechuje nas niska cena, terminowa realizacja oraz całościowe podejście do zadania. Stosujemy najskuteczniejsze metody instalacji, które pozwalają skutecznie mierzyć się z każdym zleceniem! Ze względu na fakt dywersyfikacji instalacji, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Fotowoltaika dla administracji, a także gospodarstw rolnych, dzięki nieustannemu poprawianiu naszych technologii może być naprawdę bezstresowa! W rezultacie możemy się chlubić wypracowanymi przez nas sposobami oraz podejściem. Stosujemy specjalistyczne, a także profesjonalne środki do pakowania i przewożenia ładunku. Ponieważ używamy profesjonalny oraz dedykowany transport, możemy bezpiecznie przeprowadzić fotowoltaikę w mieście Lublin. Wykorzystujemy szeroki wachlarz środków do zabezpieczenia oraz transportu. Cena za panele fotowoltaiczne i montaż jest uzależniona od zakresu instalacji oraz trudności montażu. Realizując instalacje fotowoltaiczne w mieście Lublin, spotykamy się z różnymi trudnościami. Słabe podłoże, zacieniony obszar, zły kąt nachylenia dachu, podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz wiele innych problemów znika dzięki metodom używanym przez naszą firmę.

Firma Optisolar PV zajmuje się montażem kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika nieustannie zyskuje na popularności, także w miejscowości Lublin. Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach czołowych producentów, gdyż tylko wysokiej klasy komponenty dają gwarancje bezawaryjnej pracy całego systemu. Montując panele fotowoltaiczne, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dobrze dobrana instalacje fotowoltaiczne będzie działała przez wiele lat bez obsługi oraz pokrywała zapotrzebowanie na energie elektryczna w 100%! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by zapewnić całej instalacji optymalny uzysk energii elektrycznej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Chcemy się przyczynić do tego, aby fotowoltaika była bardziej powszechna w mieście Lublin i regionie. Nasza wiedza, sprawdzone panele fotowoltaiczne, doświadczenie oraz wykwalifikowana ekipa monterska sprawia, iż można nam zaufać.

Nasze komponenty to najnowocześniejsze i potwierdzone certyfikatami panele oraz inwertery dostępne na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała niezawodnie przez długie lata. Gwarantujemy korzystne warunki, bezpieczeństwo oraz szybką realizację, aby panele fotowoltaiczne zaczęły szybko generować prąd. Załatwiamy wszystkie formalności z zakładem energetycznym związane z przyłączeniem instalacji do sieci. Pomagamy wypełnić wniosek do programu Mój Prąd. Korzystaj z bezpłatnej i nieograniczonej energii ze słońca, którą dostarcza fotowoltaika.

Zobacz także: fotowoltaika Łęczna

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków, istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)