FOTOWOLTAIKA Biała Podlaska

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE Biała Podlaska

Fotowoltaika zdobyła dotychczas duże grono dobrych opinii i zadowolonych Klientów w regionie. To wszystko dzięki naszemu znamiennemu zaangażowaniu, wypracowanym metodom oraz zdobytym kwalifikacjom. Realizujemy profesjonalne oraz optymalne instalacje fotowoltaiczne w miejscowości Biała Podlaska. Do każdego zadania podchodzimy rzetelnie, a także starannie. Nasz zespół zrealizuje dla Państwa: pomiary, projekt i montaż fotowoltaiki. Optisolar PV prosperuje w miejscowości Biała Podlaska od bardzo dawna. Cechuje nas niewielka cena, szybka realizacja i kompleksowe podejście do zlecenia. Fotowoltaika to nasze hobby i zawód sprawiający dużą przyjemność. Jeśli są Państwu potrzebna instalacje i panele fotowoltaiczne na szczególnie wysokim poziomie, zapraszamy do kontaktu! Sprecyzowane usługi, jakie oferujemy są opisane w podstronie oferta, a przeprowadzone usługi w stosownej zakładce. Nasza ekipa wykonuję pracę w miejscowościach: Lublin, Biała Podlaska, Parczew, Łuków, Lubartów i regionie. Jeśli Twoje miasto nie jest wymienione lub minimalnie wykracza poza województwo, zadzwoń i dowiedz się, czy możemy dojechać!

Wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych i firm w mieście Biała Podlaska. Fotowoltaika i wszystko, co z nią związane to podstawa naszej działalności. Posiadamy szeroką wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika z Optisolar PV to rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Instalacje i panele fotowoltaiczne wykorzystują światło słoneczne i transformują je na energię elektryczną. Energię otrzymaną w ten sposób można wykorzystać do zasilenia domowych urządzeń, światła, ogrzewania (np. mat grzewczych, pomp ciepła) lub ładowania baterii w samochodzie elektrycznym. Panele fotowoltaiczne, które instalujemy, są zintegrowane z inteligentnym systemem monitorującym.

 

fotowoltaika Biała Podlaska

POZYSKAJ 4000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 4000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Biała Podlaska

Oferujemy solidne, a także bezpieczne instalacje fotowoltaiczne w miejscowości Biała Podlaska. Do każdego zlecenia podchodzimy solidnie i starannie. Z nami możesz pozbyć się problemu ze swoimi wysokimi rachunkami! Realizujemy projekty, pomiary, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Wyróżnia nas niewielka cena, szybka realizacja, a także pełne podejście do pracy. Używamy najskuteczniejsze metody montażu, które pomagają skutecznie mierzyć się z każdym zleceniem! Ze względu na fakt zróżnicowania instalacji, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Fotowoltaika dla firm, a także gospodarstw rolnych, dzięki ciągłemu optymalizowaniu naszych procesów może być naprawdę tania! W rezultacie możemy się szczycić wypracowanymi przez nas metodami i podejściem. Stosujemy nieszkodliwe, a także skuteczne środki do pakowania i przewożenia ładunku. Ponieważ posiadamy specjalistyczny oraz dedykowany transport, możemy bezpiecznie przeprowadzić fotowoltaikę w mieście Biała Podlaska. Wykorzystujemy szeroki wachlarz środków do zabezpieczenia oraz transportu. Cena za panele fotowoltaiczne, a także montaż jest uzależniona od wielkości instalacji oraz stopnia montażu. Realizując instalacje fotowoltaiczne w mieście Biała Podlaska, spotykamy się z trudnymi przeciwnościami. Słabe podłoże, zacieniony obszar, zły kąt nachylenia dachu, podatność na uszkodzenia mechaniczne i wiele innych kłopotów jest usuwanych dzięki metodom używanym przez naszą firmę.

FOTOWOLTAIKA OPTISOLAR PV

Fotowoltaika Biała Podlaska – Oszczędność i ekologia w jednym!

  • Zainwestuj w przyszłość – zyskując wiele korzyści!
  • Ochrona środowiska i oszczędność na rachunkach za prąd to tylko niektóre z nich.
  • Fotowoltaika to niezawodna i bezpieczna forma pozyskiwania energii elektrycznej.
  • Zainstaluj swoją panel fotowoltaiczny i ciesz się czystą i bezpieczną energią dla siebie i swojej rodziny.
  • Zyskaj niezależność od wahających się cen energii i zyskaj poczucie, że robisz coś dobrego dla środowiska.
  • Dzięki fotowoltaice możesz dodatkowo zarabiać, sprzedając nadwyżki energii do sieci.
  • Zaufaj specjalistom i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w branży fotowoltaicznej.
  • Nasza ekipa zapewni Ci profesjonalne doradztwo i fachowe wsparcie na każdym etapie inwestycji.
  • Teraz jest najlepszy czas na inwestycję w fotowoltaikę w Białej Podlaskiej!
  • Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zacznij oszczędzać i chronić środowisko!

 

Poznaj moc fotowoltaiki i zacznij oszczędzać już dziś!

Zobacz także: fotowoltaika Włodawa

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Istotnym elementem procesu fotowoltaicznego jest promieniowanie słoneczne – to właśnie to promieniowanie jest pochłaniane i przetwarzane przez panele fotowoltaiczne. Powstała w ten sposób energia trafia następnie do falownika, gdzie jest przetwarzana na prąd przemienny. W takiej postaci trafia do gniazdek, gdzie może zostać wykorzystany i zasilić sprzęt gospodarstwa domowego. Oczywiście wyprodukowaną energię można również skierować do ładowarki samochodu elektrycznego lub pompy ciepła, która ogrzewa dom i dostarcza ciepłą wodę. System jest pozbawiony ruchomych części, co ułatwia konserwację. Dzięki temu bieżąca wydajność może być szybko i sprawnie monitorowana za pomocą aplikacji mobilnej. Nie można ignorować korzyści środowiskowych, jakie dają panele fotowoltaiczne. Biała Podlaska to dom dla konsumentów, którzy doceniają fakt, że własna instalacja fotowoltaiczna pomaga im na co dzień dbać o środowisko. Moduły wykorzystują energię słoneczną do produkcji energii elektrycznej, jest to źródło odnawialne. Osiąga się to poprzez unikanie wykorzystywania zasobów naturalnych, które są ograniczone, takich jak węgiel, gaz, drewno czy ropa naftowa. Kolejną korzyścią jest możliwość recyklingu zużytych paneli, gdy po kilku dekadach staną się one nieefektywne.

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)