FOTOWOLTAIKA - MONTAŻ

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

MONTAŻ SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH LUBELSKIE

Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Lublin, Lubartów, Łuków, Siedlce, Puławy, Zamość, Chełm

Optisolar PV może projektować, montować i konserwować domowe panele słoneczne nie tylko w województwie Lubelskim, ale także w całej Polsce! Wprowadzamy system energetyczny dostosowany do budżetu domowego i bezproblemowo integrujemy go z dowolnymi istniejącymi rozwiązaniami w zakresie zasilania elektrycznego. Nasz ekspert umówi się na spotkanie, aby omówić różne opcje, zanim konieczne będzie podjęcie ostatecznych zobowiązań lub decyzji. Prawie każdą płaską powierzchnię wystawioną na działanie słońca można uznać za odpowiednie miejsce do zainstalowania nowych paneli fotowoltaicznych!

Optisolar PV może zainstalować szeroką gamę paneli fotowoltaicznych wykorzystujących energię słoneczną. Zawiera się w tym system fotowoltaiczny o mocy 4 kW z pakietem akumulatorów, który łączy konwersję energii słonecznej z najwyższej jakości baterią w celu efektywnego długoterminowego magazynowania energii. Alternatywnie istnieje możliwość zakupu systemu fotowoltaicznego o mocy 4 kW bez akumulatora dla gospodarstw domowych lub firm, które nie wymagają tak wydajnego rozwiązania do magazynowania energii.

instalacje fotolowltaiczne lublin

POZYSKAJ 6000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 6000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE SŁONECZNE - MONTAŻ

Nasz zespół zajmując się panelami słonecznymi, współpracuje z naszymi klientami z województwa lubelskiego, aby dostarczyć i zainstalować najwyższej jakości, najbardziej opłacalne i atrakcyjne wizualnie instalacje słoneczne w Lubinie i całej okolicy, przy minimalnym wpływie na ich otoczenie i środowisko. Lokalni instalatorzy paneli słonecznych w lubelskim zostali zbadani i w pełni sprawdzeni, aby zapewnić, że zapewniają najwyższe standardy projektowania, instalacji i obsługi klienta. Instalatorzy posiadają ogromne doświadczenie, posiadają różnorodne certyfikaty i akredytacje oraz mają wiedzę fachową w zakresie szerokiej gamy instalacji domowych i komercyjnych. Nasze usługi są kompleksowe, a Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Zobacz także: fotowoltaika lubelskie

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

5/5 - (2 votes)