FOTOWOLTAIKA Świdnik

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE Świdnik

Wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych i firm w mieście Świdnik. Fotowoltaika i wszystko, co z nią związane to podstawa naszej działalności. Posiadamy szeroką wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika z Optisolar PV to rozwiązanie dla wszystkich Klientów indywidualnych, w tym także dla gospodarstw rolnych.

Inteligentny system fotowoltaiki dla mieszkańców Świdnika i okolic

Instalacje i panele fotowoltaiczne wykorzystują światło słoneczne i transformują je na energię elektryczną. Energię otrzymaną w ten sposób można wykorzystać do zasilenia domowych urządzeń, światła, ogrzewania (np. mat grzewczych, pomp ciepła) lub ładowania baterii w samochodzie elektrycznym. Panele fotowoltaiczne, które instalujemy, są zintegrowane z inteligentnym systemem monitorującym.

Korzyści z zielonej energii — rozwój fotowoltaiki w Świdniku

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz bardziej powszechne w mieście Świdnik: wzrost zapotrzebowania na fotowoltaikę obserwujemy od dawna. Jak to jest realizowane? Ogniwa fotowoltaiczne wykorzystują promieniowanie słoneczne do produkcji energii elektrycznej, zwanej darmową. Ta metoda pozwala na otrzymanie darmowego prądu w miejscu zamieszkania, firmie lub gospodarstwie rolnym, który jest następnie wykorzystywany do zasilania urządzeń, co skutkuje znaczną obniżką rachunków za energię. Nowoczesne panele fotowoltaiczne mają możliwość funkcjonowania niezależnie od pogody, nawet w pochmurne dni. Ze względu na bliskość sieci energetycznej możliwe jest również wykorzystanie nadwyżki energii elektrycznej produkowanej w miesiącach słonecznych, w których występuje mniej światła słonecznego, na przykład jesienią i zimą. Ta opcja oznacza, że Twój dom lub firma otrzyma darmowy prąd każdego dnia w roku.

fotowoltaika Świdnik 2

POZYSKAJ 6000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 6000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Świdnik

Firma Optisolar PV zajmuje się montażem kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika nieustannie zyskuje na popularności, także w miejscowości Świdnik. Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach czołowych producentów, gdyż tylko wysokiej klasy komponenty dają gwarancje bezawaryjnej pracy całego systemu. Montując panele fotowoltaiczne, na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dobrze dobrana instalacje fotowoltaiczne będzie działała przez wiele lat bez obsługi oraz pokrywała zapotrzebowanie na energie elektryczna w 100%! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by zapewnić całej instalacji optymalny uzysk energii elektrycznej. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Chcemy się przyczynić do tego, aby fotowoltaika była bardziej powszechna w mieście Świdnik i regionie. Nasza wiedza, sprawdzone panele fotowoltaiczne, doświadczenie oraz wykwalifikowana ekipa monterska sprawia, iż można nam zaufać.

Nasze komponenty to najnowocześniejsze i potwierdzone certyfikatami panele oraz inwertery dostępne na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała niezawodnie przez długie lata. Gwarantujemy korzystne warunki, bezpieczeństwo oraz szybką realizację, aby panele fotowoltaiczne zaczęły szybko generować prąd. Załatwiamy wszystkie formalności z zakładem energetycznym związane z przyłączeniem instalacji do sieci. Pomagamy wypełnić wniosek do programu Mój Prąd. Korzystaj z bezpłatnej i nieograniczonej energii ze słońca, którą dostarcza fotowoltaika.

fotowoltaika optisolar pv

Fotowoltaika w Świdniku – inwestycja w przyszłość!

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na inwestycję w fotowoltaikę, a Świdnik nie jest tutaj wyjątkiem. Dlaczego warto zainwestować w fotowoltaikę w Świdniku? Oto kilka powodów:

  • Oszczędność na rachunkach za prąd – fotowoltaika pozwala na produkcję własnej energii elektrycznej, co oznacza niższe rachunki za prąd.
  • Ochrona środowiska – fotowoltaika to czysta i przyjazna dla środowiska forma pozyskiwania energii. Dzięki temu, że nie emituje żadnych szkodliwych substancji, możesz mieć poczucie, że robisz coś dobrego dla naszej planety.
  • Niezawodność – panel fotowoltaiczny to niezawodne i bezpieczne rozwiązanie, które może służyć przez wiele lat bez potrzeby dodatkowej konserwacji.
  • Zarabianie na nadwyżkach energii – jeśli produkujesz więcej energii niż potrzebujesz, możesz ją sprzedać do sieci i zarabiać dodatkowe pieniądze.
  • Możliwość uzyskania dotacji – wiele osób nie wie, że istnieją możliwości uzyskania dotacji na instalację paneli fotowoltaicznych. Z naszą pomocą możesz uzyskać wsparcie finansowe i jeszcze bardziej obniżyć koszty inwestycji.


Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją w fotowoltaikę w Świdniku, skontaktuj się z nami. Nasza ekipa specjalistów zapewni Ci fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie inwestycji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zacznij oszczędzać już dziś!

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Zobacz także: fotowoltaika Puławy

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)