FOTOWOLTAIKA Lubartów

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE Lubartów

Wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych i firm w mieście Lubartów. Fotowoltaika i wszystko, co z nią związane to podstawa naszej działalności. Posiadamy szeroką wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika z Optisolar PV to rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, firm oraz rolników.

Instalacje i panele fotowoltaiczne wykorzystują światło słoneczne i transformują je na energię elektryczną. Energię otrzymaną w ten sposób można wykorzystać do zasilenia domowych urządzeń, światła, ogrzewania (np. mat grzewczych, pomp ciepła) lub ładowania baterii w samochodzie elektrycznym. Panele fotowoltaiczne, które instalujemy, są zintegrowane z inteligentnym systemem monitorującym.

Optisolar PV oferuje usługi projektowania, montażu i konserwacji paneli słonecznych do użytku domowego nie tylko w Lubartowie, ale również w całej Polsce! Dostarczamy systemy energetyczne dostosowane do budżetu domowego, które mogą łatwo integrować się z istniejącymi rozwiązaniami zasilania elektrycznego. Nasi eksperci są dostępni na spotkania, aby omówić różne opcje przed podjęciem ostatecznych zobowiązań lub decyzji. Praktycznie każdą płaską powierzchnię narażoną na działanie słońca można wykorzystać do instalacji nowych paneli fotowoltaicznych!

Optisolar PV oferuje szeroki wybór paneli fotowoltaicznych wykorzystujących energię słoneczną. Możemy zainstalować system fotowoltaiczny o mocy 4 kW z zestawem akumulatorów, który pozwala skutecznie magazynować energię słoneczną przez długi okres. Alternatywnie, dla gospodarstw domowych lub firm, które nie potrzebują tak zaawansowanego rozwiązania do magazynowania energii, oferujemy także system fotowoltaiczny o mocy 4 kW bez akumulatora.

fotowoltaika Lubartów

POZYSKAJ 6000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 6000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Lubartów

Optisolar PV specjalizuje się w kompleksowym montażu systemów fotowoltaicznych. Fotowoltaika zyskuje coraz większą popularność, również w Lubartowie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone komponenty od czołowych producentów, ponieważ tylko wysokiej jakości części gwarantują niezawodne działanie całego systemu. Priorytetem podczas instalacji paneli fotowoltaicznych jest zadowolenie klienta. Dobrze zaprojektowany system fotowoltaiczny będzie działał przez wiele lat bez konieczności interwencji i pokryje całe zapotrzebowanie na energię elektryczną w 100%! Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, aby zapewnić optymalne osiągi instalacji fotowoltaicznej. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm oraz rolników. Naszym celem jest przyczynienie się do większej popularności fotowoltaiki w Lubartowie i regionie. Możesz nam zaufać dzięki naszej wiedzy, sprawdzonym panelom fotowoltaicznym, doświadczeniu oraz wykwalifikowanej ekipie montażowej.

Nasze komponenty to najnowocześniejsze panele i inwertery, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała niezawodnie przez wiele lat. Zapewniamy korzystne warunki, bezpieczeństwo i szybką realizację, aby panele fotowoltaiczne szybko zaczęły generować energię elektryczną. Zajmujemy się także załatwianiem wszelkich formalności związanych z przyłączeniem instalacji do sieci energetycznej. Pomagamy w wypełnieniu wniosku do programu „Mój Prąd”. Skorzystaj z bezpłatnej i nieograniczonej energii słonecznej, którą dostarcza fotowoltaika.

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)