FOTOWOLTAIKA Chełm

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE Chełm

Fotowoltaika zdobyła już duże grono dobrych opinii, a także zadowolonych Klientów w regionie. To wszystko dzięki naszemu dużemu zaangażowaniu, opracowanym metodom i wysokim kwalifikacjom. Wykonujemy profesjonalne oraz dopasowane instalacje fotowoltaiczne w mieście Chełm. Do każdego zadania podchodzimy solidnie, a także starannie. Nasz zespół wykona dla Państwa: pomiary, projekt oraz montaż fotowoltaiki. Optisolar PV działa w miejscowości Chełm od dłuższego czasu. Wyróżnia nas niska cena, szybka realizacja oraz kompleksowe podejście do pracy. Fotowoltaika to nasze hobby, a także zawód sprawiający dużą przyjemność. Jeśli są Państwu niezbędne instalacje i panele fotowoltaiczne na naprawdę wysokim poziomie, zapraszamy do kontaktu! Dokładne usługi, które oferujemy są wyszczególnione w dziale oferta, a wykonane realizacje w stosownej zakładce. Nasza ekipa działa w miastach: Lublin, Biała Podlaska, Parczew, Łuków, Lubartów i okolicy. Jeśli Twoje miasto nie jest wymienione lub delikatnie wykracza poza województwo, zadzwoń i dowiedz się, czy możemy dojechać!

OSZCZĘDNOŚCI DZIĘKI FOTOWOLTAICE W CHEŁMIE

Źródłem energii wytwarzanej przez panele fotowoltaiczne jest promieniowanie słoneczne, które każdego dnia dociera do naszej planety. W przeciwieństwie do innych zasobów naturalnych, takich jak węgiel, ropa naftowa, gaz czy drewno, jest całkowicie darmowe i odnawialne. Dzięki temu produkcja prądu w Twoim domu jest darmowa! Jedyne koszty fotowoltaiki w Chełmie, jakie będziesz musiał ponieść, związane są z zakupem i instalacją systemu PV. Jednak takie inwestycje mogą być wspierane w formie dotacji lub ulg podatkowych. Ta decyzja pozwoli Ci cieszyć się niskimi rachunkami za prąd przez co najmniej 30 lat! Oszczędności to dopiero początek korzyści z własnej mikroinstalacji. Dla wielu konsumentów będących prosumentami istotna jest również wygoda fotowoltaiki.

ZAKUP I UŻYTKOWANIE FOTOWOLTAIKI W CHEŁMIE

Instalacja paneli fotowoltaicznych w mieście Chełm jest bezobsługowa, właściciele nie muszą martwić się o mycie czy odśnieżanie modułów. Zaprojektujemy instalację na podstawie zapotrzebowania nieruchomości na energię elektryczną, uwzględniając wszystkie uwarunkowania lokalizacji fotowoltaiki. Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem! Alternatywne źródła energii są promowane przez liczne dotacje i programy rządowe. Programy te działają na poziomie federalnym, stanowym i lokalnym, zapewniają beneficjentom zniżkę na koszt inwestycji w OZE, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne, w tym jakość powietrza.

fotowoltaika Chełm 2

POZYSKAJ 6000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 6000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Chełm

Oferujemy profesjonalne oraz oszczędne instalacje fotowoltaiczne w mieście Chełm. Do każdego zlecenia podchodzimy dokładnie oraz starannie. Z naszą pomocą możesz pozbyć się kłopotu ze swoimi wysokimi rachunkami! Realizujemy projekty, pomiary, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Wyróżnia nas niewielka cena, punktualna realizacja, a także całościowe podejście do zlecenia. Stosujemy najskuteczniejsze metody montażu, które pomagają skutecznie mierzyć się z każdym zleceniem! Ze względu na fakt zróżnicowania instalacji, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Fotowoltaika dla administracji oraz gospodarstw rolnych, dzięki ciągłemu udoskonalaniu naszych procesów może być naprawdę dopracowana! W rezultacie możemy się chlubić wypracowanymi przez nas zasadami i podejściem. Używamy specjalistyczne i skuteczne środki do pakowania i przewożenia ładunku. Ponieważ wykorzystujemy profesjonalny, a także dedykowany transport, możemy bezpiecznie zrealizować fotowoltaikę w mieście Chełm. Używamy rozległy zakres środków do zabezpieczenia i transportu. Cena za panele fotowoltaiczne, a także montaż jest uzależniona od zakresu instalacji oraz stopnia montażu. Realizując instalacje fotowoltaiczne w miejscowości Chełm, spotykamy się z trudnymi trudnościami. Słabe podłoże, zacieniony obszar, zły kąt nachylenia dachu, podatność na uszkodzenia mechaniczne oraz wiele innych kłopotów znika dzięki metodom używanym przez naszą firmę.

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Zobacz także: fotowoltaika Lubelskie

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)