FOTOWOLTAIKA Puławy

OPTISOLAR PV KAMIL BURCZANIUK

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE Puławy

Wykonujemy profesjonalne instalacje fotowoltaiczne dla osób prywatnych i firm w mieście Puławy. Fotowoltaika i wszystko, co z nią związane to podstawa naszej działalności. Posiadamy szeroką wiedzę oraz specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam zrealizować nawet najtrudniejsze instalacje fotowoltaiczne. Fotowoltaika z Optisolar PV to rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, firm oraz rolników. Panele fotowoltaiczne wykorzystują światło słoneczne i przekształcają je na energię elektryczną, którą można wykorzystać do zasilenia domowych urządzeń, ogrzewania lub ładowania baterii w samochodzie elektrycznym. Moduły, które instalujemy, są zintegrowane z inteligentnym systemem monitorującym.

Największą zaletą instalacji fotowoltaicznych jest ich wydajność. Wysokiej jakości systemy charakteryzują się długą żywotnością, a zwrot z inwestycji spodziewany jest po około 6 latach. Dzięki panelom fotowoltaicznym nie musisz martwić się o podwyżki cen energii elektrycznej w mieście Puławy. Alternatywne źródła energii mają też ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Nie przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza. Fotowoltaika to więc oszczędność kosztów i ochrona środowiska w jednym. Mieszkańcy Puław mogą obniżyć cenę zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych poprzez program Mój Prąd zapewniający do 5000 zł dofinansowania do instalacji PV. Fotowoltaikę można również odliczyć od podatku dochodowego. Rozwiązania te umożliwiają szybki zwrot z inwestycji oraz zwiększają rentowność instalacji fotowoltaicznych. Zapraszamy do współpracy!

fotowoltaika Puławy
fotowoltaika puławy

POZYSKAJ 6000 ZŁ NA INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ W PAKIECIE MÓJ PRĄD

MASZ PYTANIA W SPRAWIE DOTACJI? ZADZWOŃ!

Bez przeszkód możesz pozyskać środki na inwestycję w instalację fotowoltaiczną. Program Mój Prąd zapewnia zwrot 6000 zł kosztów. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na korzystne rozpatrzenie sprawy.

PANELE FOTOWOLTAICZNE Puławy

Firma Optisolar PV zajmuje się montażem kompletnych instalacji fotowoltaicznych. Fotowoltaika nieustannie zyskuje na popularności, także w miejscowości Puławy. Pracujemy tylko na sprawdzonych podzespołach czołowych producentów, gdyż tylko wysokiej klasy komponenty dają gwarancję bezawaryjnej pracy całego systemu. Właściwie dobrana instalacja fotowoltaiczna będzie działała przez wiele lat i pokrywała zapotrzebowanie na energię elektryczną w 100%! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by zapewnić całej instalacji optymalny uzysk energii elektrycznej. Chcemy się przyczynić do tego, aby fotowoltaika była bardziej powszechna w mieście Puławy i regionie. Nasza wiedza, sprawdzone panele fotowoltaiczne, doświadczenie oraz wykwalifikowana ekipa monterska sprawia, iż można nam zaufać.

Nasze komponenty to najnowocześniejsze i potwierdzone certyfikatami panele oraz inwertery dostępne na rynku. Dzięki temu masz pewność, że Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie działała niezawodnie przez długie lata. Gwarantujemy korzystne warunki, bezpieczeństwo oraz szybką realizację, aby panele fotowoltaiczne zaczęły szybko generować prąd. Załatwiamy wszystkie formalności z zakładem energetycznym związane z przyłączeniem instalacji do sieci. Pomagamy wypełnić wniosek do programu Mój Prąd. Korzystaj z bezpłatnej i nieograniczonej energii ze słońca, którą dostarcza fotowoltaika.

Zespół fotowoltaika OPTISOLAR PV

0 %
Zaagnażowania
Dofinansowania
0 +
Realizacji
0
Dni w tygodniu

WYBIERZ TANIĄ ENERGIĘ!

Montujemy instalacje fotowoltaiczne również na budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wymierzymy, wyliczymy i doradzimy! Spotkanie z nami jest niezobowiązujące, a pozwoli Ci rozwiać wszystkie wątpliwości! Jeśli jesteś zdecydowany, ale brakuje Ci środków istnieje możliwość skorzystania z zakupu ratalnego. Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Zobacz także: fotowoltaika Chełm

Sumienność 98%
SKUTECZNOŚĆ 95%
Doświadczenie 95%
WIEDZA 99%
SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA 98%
KULTRURA PRACY 100%

FOTOWOLTAIKA FAQ

Jakie elementy zawiera instalacja fotowoltaiczna?

Najczęściej instalacja składa się z modułów fotowoltaicznych, konstrukcji, na której będzie się opierać, przetwornicy DC-AC (inwertera), przewodów, zabezpieczeń, tudzież akumulatorów wraz z ich kontrolerami ładowania, a także urządzeń kontrolno-pomiarowych. Jest to tzw. system off-grid, który pozwala na magazynowanie nadwyżki wyprodukowanej energii w akumulatorach. Najbardziej popularnym systemem jest tzw. on-grid, który pozwala magazynować nadwyżkę energii w sieci elektroenergetycznej, oddaną energię można odebrać z zakładu energetycznego w 80% w instalacjach do 10 kWp. Natomiast w instalacjach powyżej 10kWp jest to 70%.

Jakie są przeszkody w instalacji paneli fotowoltaicznych?

Często napotykane przeszkody to brak nieuregulowane akty własności, duże zacienienie czy też zły stan techniczny dachu.

Gdzie można zamontować instalację fotowoltaiczną?

W miejscu o nieograniczonym dostępie promieni słonecznych. Na dachu skośnym lub płaskim, a także na gruncie działki na specjalnym stelażu.

Od czego uwarunkować rozmiar instalacji?

Należy wziąć pod uwagę średnie zużycie energii elektrycznej oraz perspektywą jej zwiększonego zużycia w przyszłości. Oprócz tego istotna jest powierzchnia dachu, budżet i kwestia osobistego wyboru.

Ile lat mogą posłużyć panele fotowoltaiczne?

Średnia żywotność obecnych paneli jest szacowana na około 25-40 lat, przy czym producenci dają najczęściej 10-12 lat gwarancji na produkt, oraz 25-30 lat na moc.

Jaka jest utrata mocy instalacji fotowoltaicznej?

Badanie przeprowadzone na liczbie 2000+ paneli wykazało średnią utratę 0,5% wydajności w ciągu roku.

Czy kąt nachylenia dachu ma duże znaczenie?

Tak, na województwo lubelskie optymalny kąt nachylenia to 15-25 stopni dla instalacji skierowanej na wschód-zachód. Dla instalacji skierowanej na południe jest to 30-40 stopni.

Jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę?

Średnio czas zwrotu kompleksowo wykonanej instalacji fotowoltaicznej jest szacowany na 5-8 lat.

5/5 - (2 votes)